Jdi na obsah Jdi na menu
 


Katka na Světové výstavě

11. 10. 2009

 

ObrazekV sobotu 10. října se Katka, společně s Grimmou a Aliskou zúčastnily Světové výstavy psů v Bratislavě. Naše plány, jak si vzájemně pomůžeme při vystavování, vzaly za své, když všechny nastupovaly do svých kruhů ve stejné době. Nejvíc na to doplatila Aliska, která ve třídě mladých dostala známku velmi dobrá, protože se se svým temperamentem nedokázala soustředit na předvedení.

Grimuška ve třídě šampionů dostala známku výborná a dlouho bojovala o možnost zasáhnout do pořadí. Bohužel se jí to nepodařilo.

Kačenka ve veteránech získala známku výborná 1. a krásný posudek. O titul World Veteran Winner 2009 nastoupila proti žíhané a velice hezké osmileté fence Happy od Morového sloupu. Ta po zásluze tento titul získala.

Organizátor výstavy připravil pro zájemce možnost vytisknutí pamětního diplomu. Toho jsme samozřejmě využili a na Kačenky diplom se můžete podívat ve fotogalerii. Fotky z výstavy bohužel téměř žádné nemáme , jak jsem psala, nebyla možnost. Přesto se Anetce podařilo vyfotit v kruhu alespoň Katku.

FOTOGALERIE

 

Náhledy fotografií ze složky WDS Bratislava 2009